Wilton Fyenoord Kruiser
Wilton-Fijenoord was a prominent Dutch shipbuilding and repair company, founded in 1929. Renowned for constructing both naval and commercial vessels, including cruisers and destroyers, and later classic motor yachts. The company was known for its advanced constructions and contributions to the Dutch maritime industry, focusing on quality and durability.
Boten te koop
Vanaf
Tot
Gemiddelde prijs
Obato biedt 1 Wilton Fyenoord Kruiser boten aan, variërend van € 39.500 tot € 39.500.
Bron: Obato Market Data
De gemiddelde vraagprijs voor een Wilton Fyenoord Kruiser boot is € 39.500.
Bron: Obato Price Analysis
Actueel aanbod
Per 29 juli 2026: een select aanbod van 1 Wilton Fyenoord Kruiser op Obato — bekijk hieronder de actuele advertenties. Cijfers komen rechtstreeks uit de Obato-database en worden periodiek ververst.
Over Wilton Fyenoord Kruiser
Wilton Fyenoord Kruiser komt uit Netherlands. en werd opgericht in 1929. De werf staat bekend om naval vessels, commercial vessels, ship repair. Wilton-Fijenoord was a prominent Dutch shipbuilding and repair company, founded in 1929. Renowned for constructing both naval and commercial vessels, including cruisers and destroyers, and later classic motor yachts. The company was known for its advanced constructions and contributions to the Dutch maritime industry, focusing on quality and durability.
Wilton Fyenoord Kruiser boten op Obato
Vergelijkbare merken als Wilton Fyenoord Kruiser
Veelgestelde vragen over Wilton Fyenoord Kruiser
Wat is de herkomst van de Wilton Fyenoord Kruiser?
De Wilton Fyenoord Kruiser is van Nederlandse herkomst en vindt zijn oorsprong bij de werf die in 1929 werd opgericht. De werf staat historisch bekend om de bouw van marineschepen, commerciële vaartuigen en uitgebreide scheepsreparaties.
Waar kan ik Wilton Fyenoord Kruisers bekijken?
U kunt het actuele aanbod van deze klassieke kruisers bekijken op het platform van Obato. Het aanbod varieert regelmatig, dus het is raadzaam de website in de gaten te houden voor beschikbare modellen.
Waarop moet ik letten bij de aankoop van een Wilton Fyenoord Kruiser?
Gezien de specialiteit van de werf in scheepsreparatie en metaalbewerking, is het verstandig om de staat van de romp en het staalwerk te controleren. Voor een overzicht van beschikbare vaartuigen en hun specifieke details kunt u het huidige aanbod op Obato raadplegen.
Wat is de reputatie van Wilton Fyenoord vaartuigen?
De vaartuigen zijn gebouwd door een werf met een lange historie in de Nederlandse scheepsbouw sinds 1929. De expertise in zowel commerciële vaartuigen als marineschepen is terug te zien in de constructie van de kruisers.
