We gebruiken cookies om je ervaring te verbeteren en onze diensten te optimaliseren. Door verder te gaan, ga je akkoord met ons cookiebeleid.

    Houseboat Friesland

    Netherlands
    Premium

    Houseboat Friesland est réputé pour ses péniches robustes et nécessitant peu d'entretien, idéales pour un usage privé ou comme investissement via la location. Ces péniches autonomes, équipées de moteurs in-bord, offrent une expérience unique sur l'eau en Frise. Conçues pour le confort et la durabilité, elles constituent un choix de valeur pour les amateurs de loisirs nautiques.

    houseboats
    charter
    1

    Boten te koop

    € 309.900

    Vanaf

    € 309.900

    Tot

    € 309.900

    Gemiddelde prijs

    Citeerbare feiten29 juillet 2026

    Obato biedt 1 Houseboat Friesland boten aan, variërend van € 309.900 tot € 309.900.

    Bron: Obato Market Data

    De gemiddelde vraagprijs voor een Houseboat Friesland boot is € 309.900.

    Bron: Obato Price Analysis

    Actueel aanbod

    Per 29 juli 2026: een select aanbod van 1 Houseboat Friesland op Obato — bekijk hieronder de actuele advertenties. Cijfers komen rechtstreeks uit de Obato-database en worden periodiek ververst.

    Over Houseboat Friesland

    Houseboat Friesland komt uit Netherlands. De werf staat bekend om houseboats, charter. Houseboat Friesland est réputé pour ses péniches robustes et nécessitant peu d'entretien, idéales pour un usage privé ou comme investissement via la location. Ces péniches autonomes, équipées de moteurs in-bord, offrent une expérience unique sur l'eau en Frise. Conçues pour le confort et la durabilité, elles constituent un choix de valeur pour les amateurs de loisirs nautiques.

    Meer Houseboat Friesland boten

    Questions fréquentes sur Houseboat Friesland